“Ehitame Maja” #1: Kuidas rajada unistuste kodu?

JAGA:


Delfi Taskus alustab uus saatesari pealkirjaga “Ehitame Maja”, kus kümne podcast’i jooksul käsitleme oma ala ekspertidega peaaegu kõiki majaehituse juurde kuuluvaid aspekte. Esimeses “Ehitame Maja” saates läheme panka!

Selleks et saaks hakata maja ehitama, osta juba valmis moodulhoone või renoveerida vana elamut, on vaja raha. Kui juhuslikult ei ole endal rahakotti auku põletamas vajalik kogus eurosid, siis aitab puuduoleva osa unistuste kodu ehitamiseks leida pank.

Tänases saates arutamegi Eesti ühe noorema panga, kodumaise Coop Panga erakliendi kinnisvarafinantseerimise äriliini juhi Karin Ossipovaga, millised on tingimused, mida klient ja pank peavad täitma, et koos maja ehitada.

Kõikide küsimuste, ettepanekute ja kommentaaridega palun pöörduda meie poole kirjalikult: [email protected]

Veel

Ehitame Maja
Ehitame Maja
Delfi Tasku esimene ehitusele suunatud podcast "Ehitame Maja" ei plaani teha midagi muud kui ehitada valmis üks maja. Teha seda sõnades, eetris ja parimaid eksperte kaasates. Kümneosalises sarjas räägime läbi kõik olulisemad teemad, millega inimene majaehitusel kokku puutub. Anname nõu kuidas pangast laenu saada, uurime, mis soojusüteemi oma kodule ehitada, käime ehituspoes ja paneme katust. Loodame saatega aidata inimesel teha oma objektil targemaid otsuseid ja ehitada omale unistuste kodu.

Populaarsed

Hiljutised