#48 Igor Volke. Seks tulnukatega ja põletushaavad – äsja avaldatud USA valitsuse ufodokumendid

JAGA:


Briti väljaanne The Sun esitas juba neli aastat tagasi Pentagonile palve avaldada materjalid, mida USA kaitseluureagentuur (DIA) maaväliste objektide ja olendite kohta kogunud on. Nüüd, pärast aastaid kestnud läbirääkimisi jõudis avalikkuse ette suur hunnik dokumente, kus on kirjeldatud pehmelt öeldes kurioosseid juhtumeid.

Viimases “Eesti eso” saates käis külas ufoloog Igor Volke, kes teemat kommenteeris. Näiteks on dokumentides välja toodud viis seksuaalse alatooniga kokkupuudet maaväliste olenditega. Mõned neist on lõppenud ka rasedusega. Pentagoni dokumentides on kirjeldatud juhtumeid põhjalikult uuritud ning kuigi lood kõlavad ulmeliselt, on paljudel neist nüüd küljes nii-öelda ametlik tempel. Ufolaevadega kokku puutunud inimeste vigastusi on uurinud arstid, kes leiavad, et maaväliste objektide-olenditega kohtumised on tõendatud.

1500 lehekülje vahelt leiab aga sündmusi, mis tunduvad üha kummalisemad – tulnuklaeva märganud inimesed on raporteerinud ajanihkeid. Viieminutiline kogemus on pärast kella vaadates kulgenud tegelikult üle poole tunni. Kas tulnukatel on võime ajas rännata?

Kuigi tavainimesele tunduvad sellised lood justkui ulmefilmist, ei tulnud dokumentide sisu Igor Volkele üllatusena. Kas sarnaseid vigastusi või seksuaalseid kokkupuuteid tulnukatega on juhtunud ka Eestis?

Veel

Eesti eso
Eesti eso
Esoteerika. Okultism. Müstitsism. Astroloogia. Spirituaalsus. Vaimumaailm ja nõiakunst. Sellised märksõnad iseloomustavad uue podcasti „Eesti eso” uurimisvaldkonda. Saade keskendub kõigele, mis jääb meie argipäevasest tööle-poodi-koju rütmimustrist väljapoole. Võiks öelda, et saade uurib teemasid, mida on viie meele abil raske kogeda. Selleks läheb tarvis kuuendat, läheb vaja kõhutunnet. Esoteerika märgib salajasi teadmisi ning neid „Eesti eso” otsima asubki.

Populaarsed

Hiljutised