#47 Siim Parisoo. Kes on müstikasse ja interdistsiplinaarsusesse kalduv DEW8?

JAGA:


“Teeks nii, et ei oleks fašist! Teeks nii, et ei oleks rassist!” Sedasi kõlab lüürika plaadilt “Oleg”, mis valmis Genka ja DEW8 koostöös. Mehed pärjati hiljuti ka aasta hip-hop artisti tiitliga. Kes on müstikasse ja interdistsiplinaarsusesse kalduv DEW8?

Saates “Eesti eso” käis külas Siim Parisoo ehk DEW8, kes selgitas ka huvitava artistinime tagamaid. “Ausalt öeldes on selle nime tähendus alles selgumas,” ütleb Siim, seega tasub kõrvad kikkis ja meeled erksad hoida. Kellega on siis tegu – produtsendi, räppari, videomeistri või hoopis maalikunstnikuga? Siim tegutseb mitmel rindel ja tõdeb, et mingeid piire pole mõtet endale ümber ehitada.

Kuidas sai muusikukarjäär alguse?
Millist muusikat kuulas DEW8 lapsepõlves?
Miks tõmbab teda tumeduse poole?
Kuidas teha hittlugu?
Milline näeb välja DEW8 loomeprotsess?
Milline näeb välja DEW8 tavaline päev?
Kui olulist rolli mängivad tunnustused ja auhinnad?
Kui olulist rolli mängib produtseerimisel tehnoloogia?
Millised on kunstniku tulevikuplaanid?

Veel

Eesti eso
Eesti eso
Esoteerika. Okultism. Müstitsism. Astroloogia. Spirituaalsus. Vaimumaailm ja nõiakunst. Sellised märksõnad iseloomustavad uue podcasti „Eesti eso” uurimisvaldkonda. Saade keskendub kõigele, mis jääb meie argipäevasest tööle-poodi-koju rütmimustrist väljapoole. Võiks öelda, et saade uurib teemasid, mida on viie meele abil raske kogeda. Selleks läheb tarvis kuuendat, läheb vaja kõhutunnet. Esoteerika märgib salajasi teadmisi ning neid „Eesti eso” otsima asubki.

Populaarsed

Hiljutised