Edasi koos sõpradega: Indrek Kasela ja Armin Kõomägi: head lood ei ole kunagi väga keerulised

JAGA:Milline võiks olla Eesti lugu? Suur eesmärk? Kas eestluse püsimajäämise võti on palju räägitud kasvavas rahvaarvus või hoopis maailma kõige mahedamas põllumajanduses? Millised on võimalused Eesti kui maheriigi arendamiseks? Kuidas saaksime muuta Eesti riigi tõhusamaks? Mida tähendab tasakasv? Mida saab tavakodanik igapäevaselt kolme arengusuuna toetamiseks ära teha? Eesti riigi konkurentsieeliste üle arutlevad vestlusaates „Edasi koos sõpradega“ ühiskondlikult tegusad ettevõtjad Indrek Kasela ning Armin Kõomägi. 

Vestlussaadet „Edasi koos sõpradega“ juhtis  Edasi.org peatoimetaja Janeck Uibo. Üritusel aitasid toimuda ja seda jäädvustada Egle Loor, Ahti Kaskpeit ja Kuldar Kullasepp.

Edasi koos sõpradega on veebiajakirja Edasi.org jutusaade, kus kohtuvad kaks sõpra, kes arutavad omavahel Eesti ja maailma elu üle. Igal saatel on oma konkreetne fookusteema, mille üle vestluspartnerid on mõelnud ja mille osas on neil selged seisukohad. Suhtlus heade sõprade vahel on tavaliselt aus ja otsekohene ning vürtsitatud eluterve huumoriga.

Veel

Edasi.org
Edasi.org
Edasi on innustav ja hariv ajakiri. Kvaliteetne ajaviide. Nende eesmärk on luua Eesti parim ajakiri, mis annab head energiat, innustab, harib ning on kasulik ja mõnus ajaviide.

Populaarsed

Hiljutised