#211 Reeda Tuula-Fjodorov – paadid seljas kõndimisest, emotsioonidest ja hunnikust valuvaigistitest.

JAGA:


Me võime kinnitada, et tänane saade paneb su suu aeg-ajalt lahti kukkuma – meiega vähemalt nii juhtus. Korduvalt! Tänases saates on meil külas üks Eesti edukaim seiklussportlane, ema, Tallinna Ülikooli nooremteadur ja naine, keda kuulates tekib küsimus ”Miks?!” rohkem, kui ühel korral. Teretulemast saatesse, Reeda Tuula-Fjodorov!

Tänases saates tuli muuulgas juttu:
⇨ rööprähklemisest;
⇨ kipsis käega Ameerikas käimisest;
⇨ emotsioonide elamisest;⇨ sellest, mis on seiklussport ja MIKS ta seda teeb;⇨ paadid seljas mööda rada käimisest;⇨ rõvedast töökusest;⇨ üllatustest võistlusrajal;
ja paljust-paljust muust. Tõeliselt inspireeriv vestlus!

Saadet juhib Sandra Raju.
Liitu perega ➡︎ www.instagram.com/be1stpodcast/

Veel

Be 1st!
Be 1st!https://sportland.ee
Hei, meie oleme Sandra Raju ja Kairi Killing ning antud podcastis räägime inimestega, kes on Sportlandile omaselt “Be 1st” mentaliteediga, tehes kõike oma elus täiskäigul kartmata olla esimene. Olgu tegu sportlase, ettevõtja või muul moel maailmaparandajaga, eesmärk on sukelduda nende inimeste mõttemaailma, kes loovad uusi normaalsusi ja suudavad saavutada uskumatuid tulemusi. Podcastis püüame aru saada, kuidas ka meie - tavainimesed - saaksime nende kogemusi ja harjumusi oma elus rakendada paremate tulemuste saavutamiseks.

Hiljutised