#195 LIVE podcast x LIIKUMISFESTIVAL FEEL TLN

JAGA:


Tänane saade on midagi erilist, sest Sandra on Sportland Viru kauplusesse külla kutsunud pundi, kes oskab meile pajatada mis on aprilli esimesel nädalavahetusel startiv liikumisfestival Feel TLN.

🎶 Aga me ei tulnud siia (ainult) rääkima täna, vaid Sandral oli iga külalise jaoks välja mõeldud ka mini-spordiviktoriin, millele vastama pidid nad … hüppenööriga hüpates! 🤯

Täna külas:

✖️ Daniel Levi Viinalass // muusik // rääkis millised treeningud tema ette võtab ja millisesse oleks äge loomakostüümis minna.
✖️ Paula Viidu // Nike turundusjuht // jagas nii spordi turundamise võlusid ja valusid kui ka seda, miks Feel TLN sündis.
✖️ Yasmyn // muusik // rääkis sellest miks ta lõpuks ometi on hakanud end liigutama ja mis treeningud tema vaimset tervist toetavad.
✖️ Sander Viilup // Nike sporditurunduse juht // avas maad kes on ja mida teeb üks sporditurunduse juht ning kas ja kuidas pisikese lapse kõrvalt trenni jõuda.
✖️ Britta Alep // Nike peatreener // rääkis sellest, mis on hea ja väga hea treeneri vahe ning millise piirini oleks mõistlik end trennis suruda.

Info ja registreerimine 👉 www.treenime.ee/feeltln/

Saadet juhib Sandra Raju. Liitu perega 👉 www.instagram.com/be1stpodcast/

Veel

Be 1st!
Be 1st!https://sportland.ee
Hei, meie oleme Sandra Raju ja Kairi Killing ning antud podcastis räägime inimestega, kes on Sportlandile omaselt “Be 1st” mentaliteediga, tehes kõike oma elus täiskäigul kartmata olla esimene. Olgu tegu sportlase, ettevõtja või muul moel maailmaparandajaga, eesmärk on sukelduda nende inimeste mõttemaailma, kes loovad uusi normaalsusi ja suudavad saavutada uskumatuid tulemusi. Podcastis püüame aru saada, kuidas ka meie - tavainimesed - saaksime nende kogemusi ja harjumusi oma elus rakendada paremate tulemuste saavutamiseks.

Hiljutised