Plast – Kas 21. Sajandil Veel Vajalik?

JAGA:


20. sajandi imematerjal plastmass ümbritseb meid kõikjal. Aga kas 21. sajandil on see veel meile vajalik? Kas plasti tasub karta ja selle avastamist kahetseda või tuleks hoopis seda materjali kiita ja kadestada? Räägime plasti kasutamisest ja taaskasutamisest tänapäeval, sealhulgas väikestest ja suurtest muutustest, mis saavad alguse nii riigi, kogukonna kui ka üksikisiku tasandil, et tulevikus plastiprobleem seljatada.

Arutelujuht: Anna Celine Kraus (Wise And Shine)
Osalejad: Andres Krumme (TalTechi materjali ja keskkonnatehnoloogia instituudi professor), Kadi Jaanisoo-Kuld (saatejuht ja ajakirjanik), Pilleriin Laanemets (Eesti Plastitööstuse Liidu tegevjuht), Daniel Raljov (plasti ümbertöötlemist propageeriv kogukonna Precious Plastic Estonia esindaja), Rainer Pesti (Ragn Sells turundus- ja kommunikatsioonijuht)
Arutelu korraldaja: Wise And Shine

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised