HealthTech Ja Eesti Tervishoiuinnovatsioon

JAGA:


Eestist on välja kasvanud juba seitse ükssarvikut – idufirmat, mille hinnatav väärtus ületab üks miljard eurot. Meie idusektor õitseb ja kasvab mühinal. Kus aga asub maailma innovatsiooni kontekstis Eesti tervishoid? Kas oleme leiutajad või rakendajad? Eestis on tähelepanu saav e-tervise andmevahetuskiht, paljulubav geenivaramu, oma nišis tegutsejaid, aga globaalseid brände pole veel tekkinud. Miks ei ole Eesti health-tech (veel) sama edukas kui start-up-ökosüsteem tervikuna? Kas õhus on midagi, millest me ei tea? Katsume sisse vaadata.

Arutelujuht: Priit Kruus, Dermtest, tegevjuht, TalTechi lektor
Osalejad: Taavi Einaste, Nortali partner ja tervishoiutehnoloogiate juht; Karl-Henrik Peterson, Haigekassa juhatuse liige, terviseinnovatsiooni juht; Erki Mölder, Health Founders tervisetehnoloogiate ärikiirendi; Terje Peetso, PERHi juhatuse liige, endine Euroopa Komisjon eTervise poliitikasektori juhtaja; dr Diana Ingerainen, perearst
Arutelu korraldaja: Confido

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised