3xKatrin: Kes teadust teeb, see jõuab

JAGA:


Naised on teaduses üha rohkem laineid löömas – nii on TLÜ teadlased silma paistnud arvukate teenetemärkidega, nad on säravad ja tegusad ning valitud mitme organisatsiooni ja juhatuse etteotsa. Räägime sellest, kuidas nad seda jõuavad ja saavad, mis on nende nõuanded ja inspireerivad lood, kuidas olla edukas teadlane, kasvatada lapsi ja panustada edukalt ühiskonda. Vestleja Katrin Niglas on osalenud mitmes siseriiklikus õppe- ja teadusvaldkonna juhtkogus ja töörühmas, võtnud sõna teaduse usaldusväärsuse, ettevõtetega koostöö jms teemadel. Vestleja Katrin Tiidenberg on sotsiaalmeedia ja visuaalkultuuri uurija ning õppejõud nii Eestis kui mujal, ta uurib inimeste käitumist ja tähendusloomet sotsiaalmeedias. Vestleja Katrin Poom-Valickis on juhtinud mitmeid suuri projekte ning aktiivselt avalikult sõna võtnud õpetajahariduse teemadel. Ta on üleülikoolilise õpetajahariduse arendustegevuste eestvedaja, panustanud riikliku kutseaasta programmi ja õpetajate kutsestandardi loomisse.

Arutelujuht: Mart Soonik (BFMi lektor, “Ekspert eetris” saatejuht)
Arutelus osalejad: Katrin Niglas (Tallinna Ülikooli teadusprorektor), Katrin Tiidenberg (Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi osaluskultuuri professor), Katrin Poom-Valickis (haridusteaduste instituudi õpetajahariduse professor)

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised