Kuidas mõtleb investor: ingelinvestorid selgitavad

JAGA:


sTARTUp Day podcastis on seekord külas ingelinvestorid ja EstBANi ehk Eesti Äriinglite Assotsatsiooni liikmed Ivo Remmelg ja Randu Riiberg.   

Nendega tuleb saates juttu sellest, mitmekohalisi summasid tasub ingelinvestoritelt oodata, kas exit peab olema alati idufirma lõppeesmärk, kui investoritelt raha kaasatakse, mis on 7 kontakti reegel ja millised on peamised vead, mida iduettevõtete juhid investoreid otsides pitchingutel teevad. 

Samuti tuleb juttu sellest, mida ingelinvestorid idufirmade asutajate juures hindavad enne investeeringu tegemist, kui suur osa oma idufirmast investoritele ära anda ning millised on lisaks ingelinvesteeringutele veel teised raha kaasamise võimalused. 

Ivo Remmelg on ettevõtja ja ingelinvestor, kellel on üle 25-aastane juhtimiskogemus. Muuhulgas on Ivo ka üks EstBAN asutajaliikmetest. Hetkel on ta tegevjuht ja juhatuse liige ROMIVOs.

Randu Riiberg on 20aastase valdkonna kogemusega tehinguadvokaat ja nõustaja. Tema senine kogemus start-up-investeeringutega põhineb peamiselt tehingute nõustamisel. Randu on advokaaditöö kõrvalt viimase 20 aasta jooksul teinud ise rea investeeringuid, millest mõned ka start-up-valdkonnas.

Saatejuht on Artur Kamberg.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised