30.11.22 Äripäeva TOP. Koolitusettevõtete TOPi neljas: „See aasta on olnud raske!“

JAGA:


Seekordse Äripäeva TOPi saate teemaks on koolitusettevõtete TOP ning stuudios on TOPi neljandaks tulnud BCS Koolitus tegevjuht Anni Sild. Saatejuht ja foto autor on Sigrid Kõiv.
Anni Sild hindab tänavust aastat oma enam kui 10-aastase karjääri raskeimaks. Sellele eelnev majanduskasv andis põhjuse suurteks plaanideks ja ootusteks, ent reaalsus kujunes hoopis erinevaks. Ettevõtte jaoks tõi aasta kaasa metsiku tööjõukulude kasvu ning mõnede projektide ära jäämise.
„Meie kasutasime 2022. aastat selleks, et uuesti läbi mõelda, mida me teeme, mis on meie väärtuspakkumine,“ rääkis Sild. „See aasta ei olnud majanduslikult nii edukas nagu varasem aasta, samas on olnud ülimalt põnev tegutseda nii, et sa ei tea, mis homne toob. See on tänavu ka edu võti, et suudad sellistes oludes toime tulla,“ ütles ta.
Kuula saadet ja saa veel lisaks teada: kuidas ettevõte Ukraina põgenikke aitab, kui suure osa moodustavad kaugkoolitused pärast koroonat ja milline on tänapäeval üks eriline õppuriliik.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised