29.08.22 Minu karjäär. Estanc – tootmisettevõttest insenertehniliste lahenduste pakkujaks

JAGA:


Sel aastal oma 30ndat tegutsemisaastat tähistav Estanc on Põhja-ja Baltimaade suurim ja edukaim suurtele tööstustele protsessiseadmeid tootev ettevõte. Saates kuuleb lähemalt sellest, kuidas tootmisettevõttest on saamas insenertehnilisi lahendus pakkuv firma ja kuidas mõjutab muutumine Estanci tööjõuvajadust.

Lisaks sellele toome kuulaja ette mitu erinevat ja üllatavat karjäärilugu ning räägime sellest, miks ja kui kaua on Estanc juba pühendunud kestlikkuse ja jätkusuutlikkuse teemadele.

Ühe näitena paljudest kasutatakse Estancis toodete testimiseks kogutud vihmavett, mis võimaldab aastas kokku hoida miljoneid liitreid puhast joogivett. Lisaks sellele on Estancil oma jätkusuutlikkuse tiim ja tänu päikesepaneelidele kogu ettevõttes kasutatav energia roheline.

Saates on külas AS Estanc personalijuht Lilian Kuuslap ja ettevõtte tarneahela juht Asso Kesaväli. „Minu karjääri“ saadet juhib Kadrin Kahu.

Fotol Asso Kesaväli ja Lilian Kuuslap. Foto: Kadrin Kahu.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised