29.04.20 Triniti eetris: 15 olulist saneerimisega seotud küsimust

JAGA:


Seekordne kriis toob muutuse ettevõtjate suhtumises saneerimisse. Kui varemalt vaadati saneerimist kui viimast õlekõrt, mis aitab pankrotistumist edasi lükata, siis nüüd on hakatud mõistma, et saneerimine on üks sobiv võimalus ajutiste raskuste ületamiseks.

Saates „Trinti eetris“ vastasid advokaadibüroo Triniti vandeadvokaadid Tõnis Tamme ning Ain Kalme ja audiitorettevõtte Audit&Consult partner ning riiklikult tunnustatud ekspert Urmas Võimre paljudele küsimustele, mis seoses saneerimisega ettevõtjatel sageli tekivad.

Näiteks saab saatest teada, millest koosneb saneerimiskava, milline on nõuete vähendamise ulatus ja tähtaeg, millised on levinumad saneerimiskavade puudused, kuidas jagatakse võlausaldajad gruppidesse, kuidas kujundatakse ümber laenulepingud, miks eelmise kriisi ajal oli vähe näiteid õnnestunud saneerimistest? Lisaks teeb vandeadvokaat Ain Kalme saates ka ühe ettepaneku, kuidas võiks saneerimisalast seadust täiendada.

Saate valmimist toetab advokaadibüroo Triniti.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised