28.12.22 Ärikliendid roolis. ERAA uus president: assotsiatsioonis on saabunud põlvkondade vahetus

JAGA:


„Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioonis on toimumas põlvkondade vahetus, meil mitmed uued nõukogu liikmed, kellest üks on tuntud rohkem veokijuhtide koolitaja, kui autovedajana. See annab meile hea sünergia, et autovedajate katusorganisatsiooni edasi arendada,“ tunnistas ERAA värske president Tiit Parik.
Tiit Parik, keda transpordisektor teab kui pikaajalist Haanpaa OÜ tegevjuhti, tunnistab, et pärast Euroopa Liiduga liitumist ja TIR reeglite muutumist tekkis ERAA-l mõningane identiteedikriis, kuid teemasid, millega assotsiatsioon peaks tegelema, on palju. Peamisena mõistagi autojuhtide puudus, mistõttu on tal eriti hea meel, et ERAA uude nõukogusse kuulub nüüd ka tuntud veokijuhtide koolitaja Lenno Põder Autosertist.
Aasta viimases „Ärikliendid roolis“ saates võeti kokku lõppev aasta ning vaadati otsa sellele, mida võib transpordisektorile kaasa tuua ees ootav 2023 aasta.
Saatejuht on Äripäeva logistikauudiste teemaveebi juht Tõnu Tramm. „Ärikliendid roolis“ saadet toetab Neste Eesti.

Pildil Tiit Parik. Foto: Tõnu Tramm

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised