27.01.22 Tark tööstus: meistriklass aitab kiire kasvu klaaslae ära lõhkuda

JAGA:


Värskes Äripäeva Raadio saates “Fookuses tark tööstus” seekordses osas teeme juttu formaadist, mis kannab nime digitaliseerimise meistriklass ja mis aitab ettevõtetel valusaid digitaliseerimise küsimusi lahendada. Aga ka kasvu takistavad probleemid kõrvale heita.

Saates on külas digitaliseerimise meistriklassi teise lennu ehk eelmise aasta lõpus lõpetanud valimi esimene ja teine koht. Ehk vastavalt võitja ehitusmaterjalitootja Centene Pro kaasomanik ja juht Jana Volt ning maitseainetootja Saue Production tarneahelajuht Mihkel Keinast.
Räägime saates sellest, mis kasu nad meistriklassist lõikasid, kuidas see kiire kasvu klaaslae ära lõhkuda aitab, miks tasub digitaliseerimisega tegeleda ka väikestel ettevõtetel, kuidas esimesed sammud teha, kuidas muutuseid juhtida ning võimalikke vigu vältida.

Saatejuht on Rivo Sarapik.

Fotol meistriklassi II lennu võitja Centene Pro meeskond. Vasakul ettevõtte mentor Roman Zahharov ja tema kõrval Centene Pro üks omanik Jana Volt, tehniline tugi Marek Nugis ja ettevõtte juht Vahur Volt.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised