25.05.22 Triniti eetris: Võlgnike keskmine vanus viitab olulisele probleemile

JAGA:


Räägime Eesti krediidituru uuringu tulemustest ja sellest, kuidas vähendada võlgnikke arvu ja muuta laenamine vastutustundlikumaks. 

Saate esimeses pooles räägime krediidituru olukorrast ja probleemidest, mis meie turul levinud on. Saate teises pooles otsime probleemidele lahendusi ning turuosalised jagavad soovitusi, kuidas võiks Eesti laenukeskkonda parandada ja milliseid samme peaksime selleks ette võtma. Juttu tuleb positiivsest krediidiregistrist, järelevalve tõhustamisest, inkassode reguleerimisest, reklaamiseaduse rollist laenukeskkonna parandamisel ning finantskirjaoskuse edendamisest. 

Neil teemadel räägivad TRINITI vandeadvokaat ja finantstöögrupi juht Katri Tomson (vasakul), Bigbanki juhatuse liige Martin Länts (keskel) ja LHV Finance jurist ja vastavuskontrolli spetsialist Liina Heinmäe (paremal). Saadet juhib Gregor Alaküla. Foto autor: Gregor Alaküla.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised