24.11.23 Digiturunduse praktikum: parimad digiturunduse tööriistad ning kust tulevad meie kliendid?

JAGA:


Tänases “Digiturunduse praktikumi” saates kuulame kahte ettekannet septembris toimunud digiturunduse aastakonverentsilt Best Internet.

Saate esimeses pooles jagab Priit Kallas kuulajatele infot parimatest digiturunduse tööriistadest, mis aitavad digiturundajate tööd tulemuslikumaks muuta ning saate teises osas räägib Omnicom Media digivaldkonna juht Angelo Maiuri seda, kuidas jälgida klienditeekonda küpsiste järgsel ajastul.

Priit Kallas on Eesti üks kõige pikaajalisema kogemusega digiturundaja. Ta on oma pika karjääri jooksul uurinud ja katsetanud sadu digiturunduse tööriistu. Ta pani enda ettekande jaoks kokku valiku parimatest tööriistadest, mida digiturunduses täna kasutada.

Angelo Maiuri räägib sellest, mis asjad on üldse küpsised ning miks need on olulised. Lisaks tuli juttu ka sellest, kuidas uutes oludes kliendi kohta andmeid koguda ja kliendi teekonda jälgida.

Mõlemad esinejad jagavad kuulajatele hulgaliselt näpunäiteid.

Foto: Priit Kallas, Dreamgrow ja Omnicom Media digivaldkonna juht Angelo Maiuri. Autor: Marko Mumm

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised