22.03.22 Töö ja palk: virtuaalne töömess maletab igaühe just talle sobivale positsioonile

JAGA:


Värske saade „Töö ja palk“ keskendub seekord Töötukassa online-töömessile, hooajatöödele ja noortele, kes on suvepuhkuste aegu tänuväärt tööjõud. Uurime, kelle järele on tööturul suurim nõudlus ja kuidas virtuaalne mess võiks aidata nad tööjõuna saadavale tuua.
Järjekorras neljanda töö- ja karjäärimessi raames toimub hulk huvitavaid töötube, nõu annab karjäärinõustaja ja videotutvustust hindab tehisintellekt. Räägime ka noorte esmasest töökogemusest ja sellest, et „uksehoidjast hotellijuhiks“ ei pruugi sugugi olla vaid legend. Samuti tuleb juttu Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu põnevatest kursustest ja kampaaniatest ning üle ega ümber ei saa ka Ukraina sõjapagulastest, kelle tööturule saabumiseks juba valmis ollakse.
Saates on külas Töötukassa teenusejuht Livia Laas ning Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu tegevjuht Killu Maidla, kellega vestleb saatejuht Helen Roots.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised