20.10.22 Kinnisvaratund. Forus vaatab laienedes tänavapuhastuse, prügiveo ja haljastuse suunas

JAGA:


Tervikliku kinnisvarateenuse osutamiseks on veel suundi, mis Forus Grupi tegevusvaldkondade nimekirjast praegu välja jäävad, nagu tänavapuhastus, prügivedu ja haljastus, nimetas grupi tegevjuht Margus Nõlvak saates „Kinnisvaratund“.
„Neid teenuseid ostame täna sisse ja meie kliendid siis ostavad neid täiendavalt juurde,“ selgitas Nõlvak ja vihjas valdkondi, kust uusi oste Foruseslt võiks oodata. „Ma ei saa seda lubadust anda, et laieneme, aga oodata võib alati,“ vastas ta naerdes kui Foruse edasise laienemise kohta konkreetselt küsida. Tema sõnul võtab aga seni grupiga liidetud ettevõtete ja tegevusvaldkondade integratsioon aega ja praegu ei olda sellega isegi poole peal.
Energiakriisist läbi minemiseks soovib Margus Nõlvak, et me ei kaotaks ei riigina kui ka ettevõtluses inimlikkust. „Täna on ka kokkulepete ülevaatamise aeg,“ sõnastas Nõlvak.
Saates räägimegi, kuidas käib ettevõtete grupi juhtimine, mis tegeleb nii kinnisvara haldamise, arendamise kui hooldamisega, aga ka taksoäriga ning turvaseadmete paigaldamisega.
Uurime kuidas eri tegevusalad ühtse suunana tööle panna nii et need üksteist ei segaks. Samuti küsime, mis hakkab Nõlvaku hinnangul ärikinnisvaras lähiajal Eestis juhtuma.
Fotol on Margus Nõlvak konverentsil esinemas, foto autor Raul Mee. Saadet juhib Lauri Leet.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised