20.08.21 Uus Maa kinnisvarasaade: globaalsed tegijad vaatavad Eesti kinnisvaraturule

JAGA:


Turul on endiselt rohkem raha kui häid kinnisvaraobjekte ning eriti kuum kauplemine toimub hetkel logistikakeskuste äris, kus turutehingute tulemusena on Eestisse sisenemas globaalsed tegijad suurte summadega, selgus saatest “Uus Maa kinnisvarasaade”.

Kinnisvarasse investeerimisest ning kinnisvara haldamisest kõnelevas saates on külas Uus Maa Investeeringute juht Danel Talpsepp ning Uus Maa Kinnisvarahalduse juht Tarmo Richard Klamp ning räägime, millistesse varaklassidesse välismaiste fondide raha praegu liigub ning kuidas kinnisvarahaldus saab omanike ärile kaasa aidata.

Koos külalistega arutleme saates muu hulgas ka selle üle, miks pole stock-office valmisarendusi turul piisavalt, kas praegu võiks investoril olla soodne aega Tallinna vanalinnas positsioonide võtmiseks ning millist väljakutset nõuab hoonete haldajatelt asjaolu, et hooned ja nende tehnosüsteemid on läinud keerukamaks.

Saadet juhtis Lauri Leet.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised