19.04.22 Kõik ärikinnisvarast: laulupidude aeg ärikinnisvaras on möödunud

JAGA:


Büroohoonete arendamisest ja rentimisest kõnelevas saates tuleb jutuks nii praegune turuolukord kui ka kaasaegse büroopinna arendamise protsess. Selgub, et pindade valikul kaalutakse praegu otsuseid seoses sõjaga kauem ning et ettevaatlikumaks on muutnud just välismaised ettevõtted.
Samuti kirjeldame Kaamos Kinnisvara arenduste baasil mis iseloomustab ühte kaasaegset ja kvaliteetset büroopinda ning millised vajadused on start-uppidel, samuti kas kodukontorites töötamine on toonud märgatavaid muutusi ettevõtete vajadustes.
Peatume ka mõistel „töökodu“, selgitame kuidas toimub kliendi soovide kohaselt büroopindade välja arendamine ning milliseid eeliseid annab päikeseenergia kasutamine büroohoonetel.
Külas on Kaamos Kinnisvara müügidirektor Kristo Kokk ning ettevõtte ärikondliku kinnisvara müügijuht-haldur Kristo Soitu. Saatejuht on Lauri Leet.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised