18.05.23 Kultuur veab majandust. Enn Kunila: senikaua, kuni on raha, mõtlen ainult kunstile

JAGA:


Ettevõtjat Enn Kunilat huvitab kunsti kollektsioneerimise juures lisaks isiklikule rõõmule eelkõige see, et seda saaksid näha võimalikult paljud inimesed. „Võib-olla kunagi hakkan rahale mõtlema ja numbreid kokku lööma, aga praegu seda teinud ei ole,“ rääkis Kunila.

Seekordses „Kultuur veab majandust“ saates on külas NG Investeeringute üks juhte, kunstikollektsionäär ning metseenina Eesti kultuurielu edendaja Enn Kunila.

Saates räägime, kust sai alguse Enn Kunila kultuurihuvi, miks tema jaoks on oluline tutvustada Eesti maalikunsti nii kodu- kui ka välismaal, miks on vaja üldse toetada Eesti kultuuri ja kuidas ta otsustab, kellele raha anda. Lisaks tuleb saate teises pooles juttu sellest, millised on tema ootused uuele kultuuriministrile ja üleüldiselt Eesti seadusandlusele kultuuri toetamise vallas ning kuidas peaks riik tunnustama kultuuritoetajaid.

Foto: Andras Kralla

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised