16.06.21 Kasvukursil: uuel põlvkonnal peab pereettevõttes tekkima enda missioon

JAGA:


Pereettevõtted võivad olla väikesed poekesed või ka globaalsed gigandid nagu BMW, Walmart ja IKEA. Pereettevõtetes on täiendav suhete kiht, mis mõnikord annab eeliseid ning mõnikord loob takistusi. Saates seda suhete kihti lahkamegi ning keskendume põlvkonnavahetusele pereettevõtetes.

Saates tuleb juttu sellest, mis võib põlvkonnavahetusel osutuda takistusteks ning kuidas uue põlvkonna kaasamine ning kommunikatsioon on nii ettevõtte kui ka kogu ettevõtluskeskkonna tervise seisukohast kõige olulisem tegevus.

Teemasid avavad Eesti Pereettevõtjate Liidu eestseisuse liige ja Büroomaailma müügi- ja turundusjuht Kristiine Ross (vasakul), Eesti Pereettevõtjate Liidu president ja Zenith Family Office OÜ juht Kristel Meos (paremal), ning nõustamisbüroo Grant Thornton Partner ja audiitorteenuste valdkonna juht Mart Nõmper (keskel). Saadet juhib Gregor Alaküla.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised