15.09.22 Tark elukeskkond: Elektriautode levik loob ettevõtetele uusi ärivõimalusi

JAGA:


Saates kuuleb intervjuusid, mis on valminud septembri esimeses pooles toimunud elektriautode teemapäeval. Saatejuht Gregor Alaküla uuris entusiastidelt ja laadimistaristu ekspertidelt, mis on lähitulevikus suurimad trendid ja väljakutsed elektriautode laadimistaristu arendamisel.
Intervjueeritavad toovad näiteid sellest, kuidas ettevõtjad ja turuosalised on juba elektriautode võidukäigust kasu lõiganud ja millised võimalused on veel kasutamata. Samuti ennustavad, mis juhtub elektriautode ja laadijatega lähiaastatel ning milliseks võib kõrge elektrihinna tõttu kujuneda lähenev talv.
Oma vaateid ja isiklikke säästunippe jagavad Eleporti äriarendusjuht Martin Raadik, Enefit Volti äriarendusjuht Kert Pääbo, Alexela juhatuse liige ja e-mobiilsuse valdkonna juht Alan Vaht, SEB panga liisingu tegevjuht Rein Karofeld ja Keskkonnaministeeriumi kliimaosakonna nõunik Maris Arro. Foto autor: Liis Treimann.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised