14.12.22 Ükssarvikute kasvulava: Eesti idud lõikavad kinnisvarasektori headest aegadest kasu

JAGA:


Iduettevõtlusele keskenduva saate „Ükssarvikute kasvulava“ fookuses on seekord kinnisvaratehnoloogia.

Saates on külas ärikinnisvara juhtimise tarkvara pakkuva ettevõtte Moderan juht Kristi Hakkaja ja üürikinnisvara haldamist automatiseeriva firma Bidrento juht Taavo Annus, kellega tuleb juttu kinnisvara- ja idusektoris toimuvast.

Olgugi, et meediast on läbi käinud teateid kinnisvaraarenduste pausile panemisest, hindade langusest ja vähenenud müügitehingute arvust, siis Moderanil ja Bidrentol on käed-jalad tööd täis. Juttu tulebki sellest, mis turul praegu siis tegelikult toimub ning kas ja kuidas on hübriidtöö, rohepööre, sõda ning energiakriis mõjutamas üüripindade ja ärikinnisvara vajadust.

Samuti räägime sellest, kuidas läheb Moderanil ja Bidrentol olukorras, kus paljud idufirmad on teatanud viimaste kuude jooksul koondamistest ja kokkuhoiust. Ka räägime rahakaasamise võimalustest ja investorite meelsusest, sellest, kust king kinnisvarasektoris hetkel kõige enam pigistab ja milline võiks välja näha kinnisvarasektoris tulevik.

Saatejuht on Signe Sillasoo.

Foto: PantherMedia / Scanpix

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised