14.12.22 Finantsuudised fookuses: finantsjuhil jääb järjest vähem aega sisuliseks tööks

JAGA:


Finantsjuhtidel on viimastel aastatel olnud palju olulisi väljakutseid, mistõttu on tulnud määramatusega kiiresti kohaneda ja vajadusel olla valmis iga päev oma otsuseid muutma.
Kuidas viimaste aastate kriisid on mõjutanud finantsjuhi tööd, milliste ülesannete täitmiseks on raske aega leida ja kuidas finantsjuhid uue aasta plaane teevad. Börsiettevõtte mõju finantsjuhi tööülesannetele.
„Mul on väga südamelähedane kõiksugu automatiseerimine, hästi paljud protsessid on meil korras, aga eks seal on palju tööd veel ees ja teistpidi, kui need andmed on sisse saadud, siis tahaks neid analüüsida. Meil on hästi seinast seina ärisid, kindlasti oleks palju võimalik sinna lisaväärtust luua. Aga selle sellise mediteerimise jaoks täna aega ei ole,“ rääkis Marit Vooremäe.
Finantsjuhi tööst 2022. aasta lõpul arutlesid Tallinna Kaubamaja Grupi finantsdirektor Marit Vooremäe ja HKScan Baltikumi üksuse juht ja hiljutine finantsdirektor Markus Kirsberg.
Saatejuht Paavo Siimann

Pildil on vasakult Markus Kirsberg, Marit Vooremäe ja Paavo Siimann. Foto: Andres Laanem.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised