14.12.22 Äripäeva juhtimiskool: ka keskpärasest "paduspetsialistist" võib saada hea juht

JAGA:


Ka inimene, keda motiveerib peamiselt staatus ning kes spetsialistina on keskpärane, võib osutuda edukaks juhiks, leiab koolitaja Kristo Krumm.

„Kui inimesel on heas mõttes ambitsioonikas karjäärisoov ning ta teadvustab seejuures, et ta peab arenema ja õppima, siis miks mitte,“ ütleb Krumm raadiosaates „Äripäeva juhtimiskool“. „Kui ma küsin endalt, et kes tahab olla juht, siis vastaksin: edev inimene. Ta tahabki särada.“

Krumm annab Äripäeva Akadeemias populaarset koolitust „Spetsialistist juhiks“ ja kannab akadeemia aasta koolitaja tiitlit. Saates räägib ta, et olemas on nii juhitüüpi kui spetsialisti tüüpi inimesed, ent ka loomult paduspetsialistist võib saada hea esmatasandi juht. Veel tuleb saates juttu näiteks sellest, miks juhi ja liidri vahele ei saa võrdusmärki panna või millised isikuomadused viitavad headele eeldustele olla juht. Kristo Krummi intervjueerib Karl-Eduard Salumäe.

Pildil Kristo Krumm. Foto: Rain Jüristo

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised