14.03.23 Cleantech: kui me vesinikuga ei tegele, ühendavad Lääne-Eesti tuulejaamad end Lätti

JAGA:


Seekordses rohetehnoloogia ja keskkonnainnovatsiooni saates tulevad teemaks erinevad teekaardid meie energeetikasektoris. Äsja avaldas majandus- ja kommunikatsiooniministeerium vesiniku teekaardi. Lisaks on SEI ja Rohetiiger koostanud erinevad energeetikateekaardid ja rohepöörde tegevusplaaniga sai tutvuda juba aasta alguses. Kuhu me oma energeetika tulevikuga siis liikumas oleme, räägivad majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi nõunik Karlis Goldstein ja teadlane Mario Kadastik.

Suuresti on saate fookuses just vesiniku teekaart, mis kirjeldab tänast valdkonna seisu ja teemasid, mille raames saab määratleda vesiniku rolli kliimaeesmärkide saavutamisel, majanduse konkurentsivõime parandamisel ja erinevate sektorite süsinikuheite vähendamisel.

Kuidas hoida Lääne-Eesti tuuleparke end Lätti ühendamast ja mida peab tegema, et vesinikust täispotentsiaal saada ning kuhu meie kogu energeetikasektor liikumas on, saab kuulata juba saatest.

Saatejuht on Mart Valner.

Saadet toetavad Cleantech Estonia ja Sunly AS.

Foto: Andras Kralla

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised