13.04.21 Sisuturundussaade: ära lepi esimese laenupakkumisega

JAGA:


Eelmisel aastal Eestis lansseeritud ja laenuvõtjatele tasuta kasutamiseks loodud finantsvõrdlusplatvormist ja eestlaste laenukäitumisest räägib saates Altero tegevjuht Taavi Mägi.

Arvestades laenupakkujate hulka, võtab laenukontorite läbihelistamine ja nende tingimustega tutvumine meeletult aega. Ei ole mõistlik sõlmida leping esimese pakkujaga, vaid veenduda vastavalt enda vajadustele sobivaimas laenulahenduses, mis turul saadaval.

Saates kuuleme, miks on kasulik laenutingimusi võrrelda ja selleks kasutada spetsiaalset platvormi, milline on selle tööpõhimõte ja mida täpselt võrreldakse. Lisaks tuleb juttu laenude ühendamisest, mis Eestis veel laialdast kasutust ei leia, kuid mitme laenukohustuse puhul on tihtipeale kasulik samm. Saame teada, kes on laenupakkujad, kes platvormiga on liitunud, ja kuidas on lood konkurentsiga.

Saadet juhib Mai Kroonmäe.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised