12.09.22 Uus Maa kinnisvarasaade: juba on kortereid, kus alandatakse vähese huvi tõttu hinda

JAGA:


Tallinna korteriturg on jahtumas ja muutunud aeglasemaks „Igavamad või väsinumad korterid või need mis on selgelt ülehinnatud, tegelikult nende puhul tullakse hinnas juba alla,“ teab oma praktikast Risto Vähi, Uus Maa analüütik. Lisaks temale on Uus Maa Kinnisvarasaates rääkimas Maakri büroo kutseline maakler Meelis Paldre, saatejuht on Külli Kaljulind.

Kõne alla tuli elukondlik kinnisvara ost-müük. Tallinna korteriturg on jahtumas ja muutunud aeglasemaks. Aga kuidas on lood teiste linnadega ja kas see on vaid ajutine peatus või püsiv muudatus?

Arutakse ka Tallinna lähiümbruse kinnisvaraturgu ja sealseid arendusvõimalusi. Kas panustada ainult korteritesse? Vaeslapse rolli on Tallinna-lähedastes arendustes jäänud eramute ja ridaelamute ehitamine, ehk tasuks ka neid arendajatel silmas pidada.

Samuti vaadeldi seda, et kui kaua võiks olla müügis korter või elamu ja mis on olnud viimaste kuude müügiajad. Vaatleme üüriturgu ja üürihindasid, mis nagu kogu me majandus on õige mitut pidi olnud mõjutatud Ukraina sõjast.

Fotol on Risto Vähi, foto autoriks Raul Mee.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised