12.01.24 Kiired ja vihased. Kasvusprindi teinud spordigasell: koosolekutel jäta ego ukse taha

JAGA:


Saates “Kiired ja vihased” on külas esmakordse gaselli, Stebby tegevjuht Kristjan Novitski.  Stebby on enam kui 1700 ettevõtte, 180 000 kasutaja ja üle 2000 teenusepakkujaga Baltikumi suurim heaoluteenuste keskkond. 

Saates tuleb juttu sellest, mismoodi on ettevõtte gaselliks kasvanud. Stebby juhi sõnul on nende ettevõtte maine läinud aastatega paremaks. “Stebbyst on Eestis saanud tööandja hügieeni küsimus,” lausus Novitski.

Küsimusele, milline juht ta on ja milliste põhimõtete järgi toimetab, vastas ta, et koosolekutel tuleb ego ukse taha jätta. 

Kuidas hoiab ja motiveerib Stebby oma töötajaid? Mullu lisandus platvormile ainulaadne võimaluse soetada ja hallata tervisekindlustuse pakette, mille abil saavad ettevõtted nüüdsest sõlmida tervisekindlustuspoliisi. Saates uurime, mis on sellise teenuse plussid ja miinused ning kui populaarseks on teenus osutunud. 

Vaatame otsa ka järgmise aastate väljavaadetele ja eesmärkidele. Saatejuht on Alyona Stadnik.

Fotol Kristjan Novitski. Foto: Äripäev.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised