11.10.22 Eramaja ehitus. Aurusaun – energiaröövel või säästlik alternatiiv tavasaunale?

JAGA:


Saade keskendub aurusauna projekteerimisele ja ehitamisele. Teeme selgeks, millistel tingimustel saab aurusauna hoonesse projekteerida, milliseid ettevaatusabinõusid tasub järgida ning milline on sauna kasutamisega kaasnev energiakulu.

Kõige olulisem on aurusauna õigesti planeerimine, ütlesid saates spa- ja saunalahenduste pakkuja Spauna tegevjuht Janno Kaur ja aurusauna moodulite tootmisettevõtte Harvia Estonia juhataja Taavi Kaldoja.

“Aurusauna juures on oluline rääkida turvalisusest, funktsionaalsusest ja säästlikkusest, mis on võimalik õigete materjalide kasutamisel. Tuleb vältida aurusaunu, mis paberil on näiliselt ilusad, kuid tegelikult ei toimi,” selgitas saates Spauna tegevjuht Janno Kaur.

Millega aurusauna planeerides tasub arvestada, millised on sauna omadused ja kuidas süsteem töötab, saab lähemalt kuulata saatest. Saadet juhib Mark Kitajev.

Foto: erakogu.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised