11.01.23 Ükssarvikute kasvulava: Investorid hakkavad ükssarvikute kõrval sebrasid püüdma

JAGA:


Iduettevõtlusele keskenduva saate „Ükssarvikute kasvulava“ fookuses on seekord mõjuettevõtlus.

Saates on külas ettevõtja, investor ja Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni (EstBAN) juhatuse liige Mait Sooaru ning Tehnopol Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai, kellega tuleb juttu sebradest, mõjuettevõtetest ja mõjuinvesteeringutest.

Juttu tuleb ühiskonnas olulisi probleeme lahendavatest sebra- ehk mõjuettevõtetest, mis taotlevad ka kasvu ja kasumit. Kuulda saab seda, kuidas sebrad täpsemalt ükssarvikutest erinevad ning kas sebraks pürgimisest saab ükssarvikuks pürgimise asemel uus suund, mida idusektoris jahtida.

Lisaks räägitakse, millised on ettevõtlusmaastikul mõjuettevõtted ja millised on mõjuinvesteeringud. Kas näiteks Bolt ja Yaga sobivad mõjuettevõtete hulka või on tegemist MTÜde ja heategevusega? Samuti saab teada, kuidas ja millist mõju ettevõtete ja investeeringute tegemise puhul hinnatakse, kuidas seda mõõdetakse, kuidas investorid mõjuettevõtete juhte proovile panevad ning millistel tänastel trendidel soovitavad silma peal hoida.

Saatejuht on Signe Sillasoo.

Fotol: Mait Sooaru ja Kadri Tammai
Fotod: Liis Treimann; erakogu

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised