11.01.22 Turismitund tiiser: millised on turistide mured Tallinnas?

JAGA:


Tiiseris räägib Tallinna uus turismiga tegelev abilinnapea Joosep Vimm, millised on tema arvates need mured millega puutuvad kokku Tallinna külastavad turistid. Samuti tuleb jutuks see, kuidas hajutada kruiisituriste Vanalinnas.

Saade on eetris 11.01.22 kell 15.00 ja korduses kell 19.00. Teine kordus on eetris 16.01.22 kell 17.00

Rändettevõtted ehk popup ettevõtted võiks Tallinna linna plaani järgi tuua Vanalinna uut hingamist ja uusi sihtgruppe rääkis Tallinna uus abilinnapea Joosep Vimm saates „Turismitund“.

Räägime sellest, mida võiks tulevik tuua Tallinna ja Vanalinna turismile. Saates on külas ka Ryan Jenkins, kes on kruiisituristidele linnatuure korraldavate ettevõtte Den Eesti ja Waypoint Tallinn tegevjuht.
Arutleme, kuidas kujundada ümber Vanalinna ettevõtluskeskkonda, et see oleks välis- ja siseturistidele atraktiivne külastuspaik. Samuti räägime, kuidas hajutada linnas kruiisituriste ja mida peale Vanalinna veel Tallinnas külalistele näitama peaks. Saate viimases osas räägivad külalised, miks nad turismimaksu ei poolda ja arutlevad restoranide käibemaksu alandamise küsimuse üle. Saadet juhib Gregor Alaküla.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised