10.0210.02.24 Kuula ja mängi kaasa! Värskes "Mälupäevas" võistlevad analüütikud ja malevlased

JAGA:


Saatejuht Janar Tiiroja on taas kokku pannud kümme kaasahaaravat küsimust, millele otsivad värskes “Mälupäeva” saates vastuseid Eesti Energia ja Kaitseliidu akadeemiline malevkond. Poolfinaali pääseb edasi võistlema vaid rohkem punkte kogunud tiim.

Üle Baltikumi ja Poola energiaäriga tegelev Eesti Energia suurt tutvustust ei vaja. Riigifirmat esindavad saates energiaturgude analüütik Robert Suigusaar ja finantsanalüütik Sander Udam.

Nii Robert kui Sander on tegelenud mälumänguga juba kooliajast, osalenud nii ametlikel mängudel kui ka pubiturniiridel. Sandri meelisteemadeks on geograafia ja ajalugu, Robertil geograafia, statistika ja poliitika.

Kaitseliit on kaitsejõudude osa, kaitseministeeriumi all tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon. Saates osalevad Kaitseliidu Tallinna maleva akadeemilisest malevkonnast Ahto Alliksaar ja Kristo Aav.

Akadeemiline malevkond on Tallinna maleva mälumängusarja 2023. aasta hooaja võitja. Meelisvaldkondadena toovad osalejad välja ajaloo, muusika ja geograafia.

Kuula saadet, ela osalejatele kaasa ja testi ka enda teadmisi!

Teadmiste kogumisele annab hoogu Töötukassa ja ahvatleva auhinna on välja pannud GoldTime.

Fotol Ahto Alliksaar, Kristo Aav, Janar Tiiroja, Robert Suigusaat ja Sander Udam.
Foto autor: Andres Laanem.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised