09.03.23 Investeerimisportfell 2030. Börsikaupleja avaldab supertootluse saladuse

JAGA:


20 aasta kogemusega investor ja börsikaupleja Mikk Talpsepp avaldas saates „Investeerimisportfell 2030“, kuidas ta aktsiaturgudeni jõudis ning kust otsib ta supertootlust.

Täna on Talpsepp kasvuaktsiate usku, kuid see ei ole nii olnud kogu tema 20 aasta tegutsemise ajal. Esimese asjana alustas investor oma portfelli loomisel tagala ehitamisega ehk lõi kindlat tulu toovatest ettevõtetest omale reservi. Saates räägib investor, milliseid põhimõtteid ta alustades järgis ning kuhu oma esimese raha paigutas.

Kasvuaktsiate suunda liikus investor ja kaupleja 2010. aastast ja sealt alates hakkas ta võimsat tootlust teenima. Tootlustest rääkides tõi ta välja, et mõni kuu ulatus tootlus lausa 70% juurde.

Äärmiselt oluliseks peab ta ka kaupleja psühholoogiat ning kogemust, mis on suure edu taga. Eneseusk ja järjepidevus aitavad viia õigete tegevusteni ja see viib tulemusteni. Saates avaldab Talpsepp nippe, mida ta täna uurib, et turgudelt suurt tootlust teenida, ning millist strateegiat ta kasutab.
Saadet juhib börsikaupleja Markus Tamm.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised