08.12.23 Juhtimisaudit: kriisist edukalt väljumiseks on kriitiline, et töötajaid kaasatakse

JAGA:


Saates arutleme organisatsiooni uuendusvõime arendamise, andmepõhise juhtimise ja töötajate kaasamise teemadel, seda Statistikaameti näitel. Räägime lähemalt, millised on avaliku organisatsiooni juhtimistavad, kuidas positiivset tagasisidekultuuri kujundada ja juhtimisotsuste jaoks olulisi andmeid koguda.

Andmepõhisus on juhtimisotsuste tegemisel oluline edutegur. Ühelt poolt seetõttu, et see aitab teha põhjendatud otsuseid ja välistab eeldustel tegutsemise, aga loob ka täiendavaid võimalusi organisatsiooni arendamisel.

Igas organistatsioonis on palju erinevaid andmestikke, mida otsuste tegemisel kasutada, kuid selge on see, et ootused tööandjale on kasvanud ning lisaks tavapärastele tulemusnäitajatele tuleb regulaarselt organisatsiooni sisetemperatuuri kraadida ja töötajakogemust mõõta.

Lisaks räägime sellest, millist tööriista on võimalik kasutada töötajate rahulolu reaalajas jälgimiseks.

Saate külalisteks on Statistikaameti personalijuht Annika Kitsing ja Motichecki esindaja Pille Parind Nisula. Saadet juhib juhtimiskonsultant ja aasta koolitaja Helen Klettenberg.

Pildil: Annika Kitsing, Helen Klettenberg ja Pille Parind-Nisula

Pildi autor: Rain Jüristo

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised