08.09.22 Heiti Hääl kultuuri rahastamisest: üheöösuhteid me väärtustada ei oska

JAGA:


Aasta Kultuurisõbra tiitliga pärjatud Alexela suuromanik Heiti Hääl rääkis saates “Kultuur veab majandust”, et ettevõttele pakuvad pinget just pikaajalised projektid.

“Mitme-aastane jätkuteema on kindlasti ettevõttele palju huvitavam, sest seda suudab ta ka oma turunduses kuidagimoodi kasutada ja samas jälgida, et toetus läheb asja ette ja sealt tõuseb tõesti mingi tulu,” rääkis Heiti Hääl saates.

Millistel alustel energiaettevõte veel toetusi sihib, millised on olnud Heiti Hääle kõige südamelähedasemad projektid ja millist kasu Alexela raha jõudmine kultuuriprojektidesse erinevatele osapooltele loob, kuuleb samuti saatest.

Kultuuripartnerluse sihtasutuse looja Meelis Kubitsaga vaatleme laiemalt, milline on täna kultuuri rahastamise seis Eestis ja kuidas viia kokku missioonitundega ettevõtjad ja andekad loomeinimesed –ja projektid, mis lisarahastust vajavad.

Saadet juhib Mai Kroonmäe.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised