08.08.23 Töö ja palk: võimas tööriist, millega saab töötajat innustada või kõik võssa keerata

JAGA:


Milline on ideaalne tagasiside? Miks tagasisidet samal ajal oodatakse ja peljatakse? Mis juhtub kehva tagasiside korral ja mis roll on seejuures suhetel ja usaldusel?

Värskes saates „Töö ja palk“ on seekord külas coach ja koolitaja Ruti Einpalu ning juttu tuleb tagasisidest – mida see endast kujutab, missugune on väärtuslik tagasiside, millel on võime töötajat innustada ja motiveerida, missuguseid oskusi tuleb hea tagasiside andmiseks lihvida ja kuidas on võimalik kõik kergekäeliselt tuksi keerata.

Võtame põhjalikult luubi alla selle võimsa ja sageli alahinnatud vahendi juhi arsenalis, mis õige kasutamise korral võib olla ülimalt motiveeriv, ent valesti pruukides omada täiesti vastupidist efekti. Uurime, missuguseid oskusi on vaja endas arendada, et üleüldse tagasisidet andma hakata, ja selgitame välja, mille poolest erineb tagasisidevestlus üks-ühele-vestlusest ja arenguvestlusest. Räägime ja edasisidest ja selle plussidest ning hamburger-tagasisidest ja selle miinustest.

Saadet juhib Helen Roots.

Fotol Ruti Einpalu. Foto: erakogu.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised