02.12.22 Sisuturundussaade. Energialahenduste pakkuja teadlik suund: juhime inimesed digikanalitesse

JAGA:


Saates tuleb juttu energialahendusi arendava Schneider Electric Eesti turundusest. Kuidas tootmisfirmast digilahendusi pakkuvaks firmaks liikuv ettevõte oma turundust üles ehitab? Kui suur osatähtsus on sisemüügil ja mis tegevused sinna alla kuuluvad? Milliseid turunduslahenduste muutusi on märgata?

“Insenerid suudavad rohkem luua kui meie müüa, infot iga toote ja selle funktsionaalsuste kohta on niivõrd palju. Selleks, et selgust luua ja õigete inimeseni jõuda, suunatakse kliente digikanalitesse, kus kõik vajaminev on kättesaadav,” räägib saates ettevõtte juht Miko Siilivask ja toob välja, et Schneideril on 13 erinevat persoonat, kellele turundust tehakse.

Digitaalsetest müügikanalitest ja nende mõõdikutest, rahvusvahelisse kontserni kuulumise eelistest, ka turundusest läbi sisemüügi räägivad saates Schneider Electric Eesti tegevjuht Miko Siilivask, turundusspetsialist Merit Ivaste ja digitaalsete kanalite müügijuht Argo Ausmees.

Fotol Miko Siilivask, Merit Ivaste ja Argo Ausmees.
Foto: Äripäev

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised