02.05.23 Kõik ärikinnisvarast. Kaamos: kinnisvara ostuga ei tasu oodata

JAGA:


Täna ehitatud hoone on kindlasti soodsam, kui aasta pärast ehitatud hoone, rääkisid saates “Kõik ärikinnisvarast” Kaamos Kinnisvara juhatuse liige Taimo Murer ja Kaamos Ehituse juhatuse liige Reimo Rootsma.

Saates räägime lähemalt, milline on olukord kinnisvara- ja ehitusturul, millal on parim aeg äri- või erakinnisvara soetamiseks, kui palju on rentnikul võimalik varajases faasis arendusega liitudes kaasa rääkida ning mis on sellega kaasnevad hüved.

Juttu tuleb ka sellest, millised ärikondlikud pinnad on hetkel tõusutrendis ja milliseid büroopindasid rentnikud praegusel ajal soovivad. 

“Ankurrentniku kaasamine varajases faasis on võit-võit olukord nii rentnikule kui arendajale,“ tõdeb Murer. Sellest, kuidas klient Kaamoseni jõuab, räägib Murer järgmist: “Usaldusteema on hästi oluline – et arendaja oleks hästi kapitaliseeritud, tal oleks referents ja tulevikuplaanid tehtud ning oleks olemas ka tiim, kes suudaks kogu väärtusahela oma jõududega katta, et ei sõltutaks teistest ettevõtetest.”

Saates räägime ka, kuidas on Kaamose rajatavates hoonetes hetkel olukord vakantsiga ning toome näpunäiteid, mida uued kliendid ärikinnisvara valimisel silmas peaksid pidama. 

Saadet juhib Sigrid Hiis. 

Fotol Taimo Murer ja Reimo Rootsma.
Foto: Sigrid Hiis.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised