01.12.22 Särtsakas Tulevik. Tele2 müügidirektor: dumpinguga on mindud liiale

JAGA:


Tele2 müügidirektor Aare Uusjärv nõustus saates „Särtsakas tulevik“, et althõlma sooduspakkumiste tegemisega klientide võitmise nimel on telekomifirmad läinud liiale ning sellega ei saa jätkata.

„Telekommunikatsiooni äri on olnud veider, kus on tehtud mida iganes kliendi võitmise nimel,“ kirjeldas Uusjärv. „See pole aga jätkusuutlik ning paratamatult hakkab kuskilt otsast kärisema.“ Ta selgitas, et kaks telekomiettevõtet Eestis pingutavad, et hinnad oleksid läbipaistvad ja õiglased. „Letialune hinnastamine on tarbija suhtes inetu ja eksitav,“ on Uusjärv veendunud.

Saates põhjendas Uusjärv muu hulgas veel, miks on ka telekommunikatsiooniteenuseid viimastel kuudel siiski hinnatõus tabanud ning kuidas kasvavaid kulusid eelkõige eraisikuna kontrolli all hoida.

Kodukuludest kõneleva saate teise külalise, Energia Eesti turu juht Dajana Tiitsaar rääkis saates, kuidas peaksid käituma inimesed, kel sõlmitud fikseeritud hinnaga elektrileping, millist nõu annab ta börsielektrile jäänutele ning uurime ka elektri universaalteenuse kohta.

Fotol Aare Uusjärv, foto autoriks Raul Mee. Saadet juhib Lauri Leet.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised