01.12.22 „Mitu baleriini mahub Toyotasse?“ Suurtoetaja ja teatri koostöö ulatub rahast kaugemale

JAGA:


Sponsori ja toetatava vaheline koostöö ei ole pelgalt raha liigutamine ühest rahakotist teise ning seda ei mõõdeta joonlauaga, leidsid kultuuri erarahastusele keskenduvas saates Amserv Grupi finantsjuht Tõnu Vanajuur ja Rahvusooper Estonia turundusjuht Rein Mikk.

“Kohe meenub promoüritus “Mitu baleriini mahub ühte Toyota Yarisesse?”. See katsetus jõudis erinevatesse mälumängudesse isegi. Ehk tegelikult jõuavad natukene üle vindi asjad palju kaugemale kui lihtne koostöö,” rääkis Mikk. Õige vastus, muide, on 22.

Amserv alustas 10 aastat tagasi Rahvusooper Estonia toetaja ja autopartnerina. Täna on Amserv esindusteatri üks seitsmest peasponsorist, mille toetussumma jääb 50 000 euro suurusjärku.

Kuidas on partnerite koostöö aastatega muutunud, miks võiks tasuta piletite aeg jääda minevikku, milliseid loovaid lahendusi toetussuhtest veel on välja koorunud ja mis on oluline nii raha andja kui saaja vaatest, kuuleb lähemalt saatest. Saadet juhib Mai Kroonmäe.

Fotol Tõnu Vanajuur ja Rein Mikk. 
Foto: Äripäev

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised