Osa 7: Kui suures osas meid internetis jälgitakse? Kas meid kuulatakse pealt?
Tagasi saatesse

Episood

Osa 7: Kui suures osas meid internetis jälgitakse? Kas meid kuulatakse pealt?

Börsisupp 20. mai 2021

Ava kõik episoodid

Kirjeldus

Tänases Õhtulehe majandus-podcastis „Börsisupp“ oli külas eelkõige sotsiaalmeediale pühendunud digiturundusagentuuri Goal Marketingi juht Marko Saue.

Olenemata vanusest, rahvusest, poliitilistest vaadetest või muudest tunnustest on digireklaam igapäevaselt meie ümber. Pääsevad vaid need, kes elavad põhimõtteliselt metsas ilma igasuguste seadmeteta.

Rääkisime Markoga sotsiaalmeedia arengust ning sellest, mida osad brändid digiruumis valesti teevad. Meenutasime ka vanu aegu, mil Facebook polnud veel mainstream ning kuidas osad brändid nägid juba varajases staadiumis ära, et sellest saab tulevikus massiivne reklaamikanal.

Lisaks rääkisime sellest, kui täpselt meid internetis siiski sihitakse, vandenõuteooriatest ning paljust muust põnevast.

Saatejuht Oliver Lomp. Head kuulamist!