"Kuldne geim", XII osa | Ardo Kreegiga Lasnamäest, potisoengust, Pariisist ja Eesti võrkpalli edust

JAGA:


Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” XII osas on stuudios Eesti üks tuntumaid võrkpallureid, meie koondise kogenud temporündaja Ardo Kreek.

32-aastane Kreek on üks väheseid, kes olnud Eesti võrkpalli uue tõusu juures selle algusest peale. Mäletatavasti viibis heledapäine mängumees platsil, kui Eesti 2008. aastal EM-valiksarja otsustavas mängus üllatuslikult Poolat võitis ja esmakordselt koha EM-finaalturniirile tagas.

Nagu selgub, kasvas tulevane tippmängija üles Lasnamäel, kus noortetreener Jaan Prass teda märkas. Saadet kuulates saab teada, millise lubadusega Prass Kreegi korvpallitrennist võrkpalli juurde meelitas.Muuhulgas selgub, kuidas on läinud nii, et Kreek alustab sügisel Prantsusmaa suurklubis Pariisi Volley’s juba oma kaheksandat hooaega.

Vestlust viisid läbi Karl Rinaldo ja Uku Rummi. Kolmas saatejuht Rivo Vesik oli saate salvestamise ajal parasjagu teel Hiina poole ja edastas oma küsimused seetõttu faksiga.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Manta Maja ja Delfiga.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Populaarsed

Hiljutised