"Kuldne geim" | Palju räägitud kohtunikuametist, pahviks löönud vastusest ja saarlaste eduloost

JAGA:


Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” keskendub sedapuhku Manta Maja stuudios kohtunikuametile. Stuudios esindavad vilemehi rahvusvahelise kategooria kohtunikud Uku Rummi (rannavolles) ja Erko Varblane (saalivõrkpallis). Et jutt liiga ühepoolne poleks, osaleb mängija ja treenerina vestluses Eesti koondislane Andres Toobal.

Saates võtame luubi alla niisiis kohtuniketöö rõõmud ja mured, aga arutame pikemalt ka Saaremaa Võrkpalliklubi eurosarja edu ja kõige sellega seonduva üle.

Veel

Võrkpall24
Võrkpall24
Võrkpallisaade "Kuldne Geim" lahkab igal nädalal Eesti võrkpalli suuremaid rõõme ja muresid. Saadet veavad Rivo Vesik, Andres Toobal, Renee Teppan, Urmas Piik ja Karl Rinaldo, kes on küll kõik läbi ja lõhki võrkpalli sees, kuid tegutsevad täiesti erinevates valdkondades. Vesik on endine tippmängija ja nüüdne treener, Toobal Tallinna Selveri ja Eesti rahvusnaiskonna abitreener, Teppan Euroopa tippklubides mänginud Eesti koondislane, Piik ranna- ja harrastusvõrkpallur ning Rinaldo portaali Võrkpall24.ee vedaja.

Hiljutised