60. osa: Euroopas kiiret karjääri teinud Rain Peerandi meenutab oma karjääri skandaalsemaid olukordi

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaates “Viies veerandaeg” oli täna ajakirjanikel Ville Arikesel ja Jarmo Jagomägil külas mõne aja eest Euroliigas esimese vilepartii teinud kohtunik Rain Peerandi.

Peerandi rääkis, kuidas temast sai kohtunik(0.23), meenutas kuue aasta eest Valmo Kriisaga toimunud käterätiskandaali(15.27) ja kuidas ta nüüd selle juhtumi korral toiminuks, samuti skandaalset mängu, kus ise Tartu Rocki korvpallurina võitles koos ühe kaaslasega kolme Rapla mängija vastu – kõik ülejäänud eemaldati mõni minut enne lõppu (17.14). Peerandi tutvustas, kes ja kuidas teda FIBA ja Euroliiga rindel suunavad-arvustavad ning on ühtlasi ka karjääriredelil tõusta aidanud(7.19), rääkis reisimisega seonduvast (22.13)ning sellestki, miks lõpetas hiljuti kümneaastase kooli kehalise kasvatuse õpetaja töö.(32.59) Saate lõpuosas meenutame põgusalt täna oma mängija-aastatele kriipsu alla tõmmanud sünnipäevalapse Janar Soo karjääri. (36.00)

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised