54.osa: Vanale koerale uusi trikke ei õpeta ehk Harper on Cramo vajalik vedur

JAGA:


Õhtulehe järjekorras 54. korvpallisaates “Viies Veerandaeg” arutavad Õhtulehe ajakirjanikud Henry Rull, Hindrek Pärg ja Jarmo Jagomägi korvpallist nii kodukamaral kui mujal maailmas.

Põhjalikumalt käsitletakse Kalev/Cramo tegemisi, kus juttu tuleb nii võõrleegionäridest kui meeskonna võimalustest VTB-liigas. (2.15) Samuti arutatakse noore 17aastase Matthias Tassi teemadel, kes Eesti meisterklubis möödunud nädalal debüteeris. (2.25)

Juttu tuleb ka Euroopa tugevaimast sarjast Euroliigast. Vaatluse all on hooaja tugevaimad mängijad ja meeskonnad (18.15) ning muljed uuest formaadist. (23.04)

Saade võetakse kokku NBAga, kus on tänavusel hooajal igasuguseid pööraseid etteasteid näidatud. (27.38)Üle ega ümber ei saa ka Golden State Warriorsi hingeelust. (30.45)

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised