52. osa: Kuidas Jüri Ratas sai Jordani pildiga särgi ja soovitus tuua John Linehan Eestisse tagasi!

JAGA:


Et praegu veel korvpalliliidu presidendi ametis olev Jüri Ratas sai rohelise tule valitsuse moodustamiseks, meenutab Õhtulehe korvpallisaade “Viies veerandaeg” Ratase nelja aastat selle ala eesotsas. (0.33) Stuudiokülaline, korvpalliliidu endine turundusjuht Oliver Läll meenutab Riia EMi aegset koostööd (1.13). Ratase omaaegne treeningukaaslane Sten-Erik Unt aga räägib, kuidas kohe Eesti Vabariigi peaministriks tõusev mees veerand sajandit tagasi Michael Jordani pildiga särgi sai. (11.15)

Juttu tuleb ka tänasest Euroopa 2017. aasta meistrivõistluste finaalturniiri loosimisest ning sellega seoses pikemalt Soomest ja Lätist. (20.37) Ning kui turundusinimesed juba koos, tekib ikka mõni lennukas idee – toodagu BC Kalev/Cramo endine leegionär John Linehan Eestisse kaitsemängu õpetama! (40.12) Saatejuht on Õhtulehe ajakirjanik Ville Arike.

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised