48. osa: Rait Käbin arutleb TTÜ võistkonna raskustest ning positiivsetest külgedest

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaates “Viies veerandaeg” on Õhtulehe ajakirjanikel Jarmo Jagomägil ja Hindrek Pärgil külas TTÜ korvpallimeeskonna peatreener Rait Käbin. Juhendaja arutab, mis talle oma meeskonna juures aasta alguses meeldib ja mis vajab veel tööd.(0.21) Käbin arutleb, kuidas teine hooaeg võistkonna peatreenerina erineb esimesest (10.38) ning kuidas tema hoolealused balansseerivad õpinguid ülikoolis ja korvpalli mängimisega.(14.27) Treeneri sõnul pole hingega asja juures olles võimatu käia edukalt koolis ning mängida Eesti meistriliigas.

Käbin põhjendab ka, miks tema arvates on tänavu koduste meistrivõistluste tase enam-vähem sama, mis mullu. Samuti räägitakse ka rahvusvahelistest liigadest, peamiselt Euroliigast ja teisipäeval hooaja avapaugu saavast NBA-st.(25.40) Käbin avaldab, miks ta vaatab Euroliigat rohkem ning kes on tema lemmiktreener, kellelt üritab mingeid nüansse üle võtta. (34.11)

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised